logotyp

TISKOVÉ ZPRÁVY – SEZNAMOVÁNÍ

Informace pro média:

Seznamovací agentura Náhoda vstoupila na trh v roce 2011 a obsahem první tiskové zprávy byla jasná a hlavní myšlenka. Je přesvědčena, že nalezení životního partnera nelze ani v dnešní době omezit na neosobní elektronické služby a pyšně se řadí mezi tzv. aktivní seznamky. Svým klientům poskytuje mimořádný servis osobních konzultací, které vedou k ujasnění jejich představ o budoucím vztahu. Nabízí odborné služby spojené s rozvojem osobnosti klienta z oblasti psychologie, koučování, či změny image a pro novináře o všech svých aktivitách připravuje tiskové zprávy. Navíc se tato seznamka zaměřuje na individuální vyhledávání partnera z vlastní databáze či mimo ni. To vše se zárukou vysoké profesionality a absolutní diskrétnosti. Může pomoci i při následném vedení křehkého vztahu formou partnerského a manželského poradenství. Cílem seznamovací agentury Náhoda je, aby, každý klient odhalil své skutečné já, dobře se cítil a vyšel spolu s ní vstříc svému životnímu partnerovi.

Podmínky použití tiskových zpráv:
Máte-li zájem použit tiskovou zprávu či obrázky seznamky Náhoda, informujte nás na mail: info@nahoda.com. Podmínkou použití tiskových zpráv je uvedení odkazu na zdroj ve tvaru "www.nahoda.com" přímo v textu nebo pod textem článku." Fotografie můžete využít pouze pro účely publikování v mediích, podmínkou je uvedení zdroje: www.nahoda.com" u každé použité fotografie." Za stejných podmínek můžete také použít texty článků publikovaných zde.

Seznamovací agentura Náhoda má rozhodně co říct – využijte její tiskové zprávy pro své články

Náhoda je seznamovací agentura, pro kterou je spolupráce s médii velmi podstatná. Díky mnoha expertům z oblasti psychologie, výživového poradenství, stylingu, vizážistiky či sex-koučinku má světu, co říct. Její nabídka služeb v rámci seznamování je velice široká a klientům nabízí aktivity, které jinde nenaleznou. Médiím předává své bohaté zkušenosti získané při spolupráci s klienty, ať už se jedná o výsledky průzkumů, osobní konzultace či dosažené úspěchy.


O sexu nás učili jen šeptat – Tisková zpráva – 17.8.2014

O sexu nás učili jen šeptat  – Tisková zpráva – 17.8.2014 Těžko říct, kdo se cítil trapně víc. Jestli vy nebo vaši rodiče, když jste je při TOM během dětství alespoň jednou přistihli. Také vám zakrývali oči, když se dva lidé na obrazovce líbali a zacpávali uši, když v tramvaji dvě puberťačky rozebíraly poslední probdělou noc?

A přitom je právě sex to oč v našem životě běží! „Intimní sféra hraje důležitou roli ve většině partnerských vztahů" říká Veronika Vinterová, majitelka agentury Náhoda. Tento fakt potvrdil i průzkum agentury Náhoda, realizovaný mezi 1 600 jejími klienty. Sex je důležitou součástí vztahu pro 95 % nezadaných mužů a žen.

Každý měsíc lze v Náhodě získat cenné teoretické, ale i praktické zkušenosti prostřednictvím kurzů. ...

Co dělat, abychom se na dovolené vzájemně nepovraždili? – Tisková zpráva – 26.6.2014

Co dělat, abychom se na dovolené vzájemně nepovraždili? – Tisková zpráva – 26.6.2014 Patříte mezi ty, jež svého partnera během pracovního týdne vídají méně než 4 hodiny denně? Vyměníte si pár vět - jak bylo v práci, co budete dělat zítra, v lepším případě společně zhltnete večeři. Potom koupelna, televize, sex a spát. Není čas ani síla rozčílit se, že on nechal ležet špinavé ponožky u postele a ona během sportovních zpráv nezavřela pusu. Takže hádky nejsou a všechno se zdá být ideální. Jenže pak přijde vaše první nebo i několikátá vytoužená dovolená. Těšíte se na společný relax, který se však po několik dnech strávených bok po boku mění v peklo. Proč? Často totiž žijeme jen vedle sebe, místo spolu, ale náhoda náhodou ví, jak se tomu postavit!

Důležité není kam, ale s kým

Žádná svatba, dva pohřby a antidepresiva k tomu – Tisková zpráva – 24.6.2014

Žádná svatba, dva pohřby a antidepresiva k tomu – Tisková zpráva – 24.6.2014 Podvodník ze seznamky
Bylo mi 35, když jsem se rozvedla. Připadala jsem si stará, nudná, ošklivá, pro další vztahy nepoužitelná. Seznamovat mě nechtěli dokonce ani v seznamce Náhodě, která se zaměřuje na hledání životního partnera. Prý se musím dát nejdřív dohromady. Rozhodla jsem se zatnout zuby a pod dozorem odborníků spolupracujících s Náhodou, začala hubnout. Od základu změnila image, vyházela celý šatník, podstoupila operaci očí. Chlapi se za mnou zase otáčeli. Jenže já si mezi všemi vybrala toho nejšílenějšího podvodníka a věnovala mu celý dlouhý rok svého života.Říkal přesně to, co jsem chtěla slyšet
Oslovil mě na úplně jiném seznamovacím serveru, nikoli v Náhodě. Po mailu učiněný gentleman a ...

Lenka Schánová o networkingu! – Tisková zpráva – 30.5. 2014

Lenka Schánová o networkingu! – Tisková zpráva – 30.5. 2014 „Před nedávnem jsem se poznala s atraktivní a příjemnou dámou Lenkou Schánovou. Obě se zabýváme seznamováním - já při hledání životního partnera a Lenka pro příjemné a užitečné kontakty. Kromě toho máme ještě společné to, že se naši práci snažíme dělat jinak a lépe. A proto jsem se ji na několik otázek zeptala za vás", říká Veronika Vinterová, majitelka seznamovací a rozvojové agentury Náhoda.

Jak funguje networking?
Business networking je způsob získávání nových kontaktů a jejich následná aplikace při vytváření obchodních příležitostí. Jeho náplní je seznamování lidí, kteří si mohou být vzájemně nápomocni, udržování dlouhodobých kontaktů a budování vlastní obchodní sítě. Networking ...

Co je v domě, je rozhodně pro mě! – Tisková zpráva – 12.5. 2014

Co je v domě, je rozhodně pro mě! – Tisková zpráva – 12.5. 2014 Rozhodla jste se zbourat další dogma, protože jste až po uši zamilovaná do blízkého přítele nebo kolegy v práci? Hledáte vhodnou příležitost, jak do toho říznout? Vaše cesta ke šťastnému milostnému vztahu má jistě řadu výhod i úskalí. Jak všechny přednostitéhle známosti dokonale využít a jak všechna případná nebezpečí zažehnat, vám odhalí odbornice na lásku – koučka, majitelka seznamovací a rozvojové agentury Náhoda – Veronika Vinterová.

Zamilovat se do kamaráda je často podobné, jako se zamilovat do kolegy:
+ dobře jej ...

První rande? Nepodceňte ho! – Tisková zpráva – 8.4. 2014

První rande? Nepodceňte ho! – Tisková zpráva – 8.4. 2014 Na první schůzce záleží víc, než si myslíte. Pokud se vyvede, může vzniknout skvělý vztah, naopak pár špatných detailů ho může pohřbít. Poradíme vám, co dělat, aby se rande vyvedlo po všech stránkách.
1. Kam jít?
Místo vybírejte podle dvou důležitých kritérií: jestli se už znáte (třeba z práce, ze společné akce atd.) nebo jestli se vidíte poprvé (potkáváte se přes doporučení přátel nebo přes seznamku).Neznáte se
Zkuste třeba kavárnu nebo procházku. "Jsou to flexibilní místa, ze kterých můžete rychle odejít, když ...

Nechceš do seznamky? Zůstaneš na ocet – Tisková zpráva – 24.3. 2014

Nechceš do seznamky? Zůstaneš na ocet – Tisková zpráva – 24.3. 2014 Seznamování přes internet je fenoménem dnešní doby.
Nejrozvinutějším trhem pro online dating jsou určitě USA. Podle vloni zveřejněných statistik University of Chicago poprvé v historii předhonil počet seznámených párů přes internet (35 % všech seznámených párů v letech 2005 - 2012) všechny ostatní místa pro seznamování. V zaměstnání se seznámilo 22 % párů, na doporučení přátel 19 % a ve škole 11 %. Stoupá i počet nezadaných, tzv. singles, kdy ve věkové kategoii 25 - 50 let bylo v roce 2013 v USA ve velkých městech 44 %. Zřejmě i proto stouply tržby za online seznamovací služby v roce 2008 z 967 mil. USD na 1.249 mil. USD v roce 2013. Průměrná roční útrata klienta, který využívá služby online dating, je 239 USD.

Jak se nový občanský zákoník dotkne partnerských vztahů – Tisková zpráva – 4.3. 2014

Ať už jsme v jakékoliv fázi partnerského vztahu, či partnera hledáme, je dobré vědět, jak se nás v této oblasti týká nový Občanský zákoník. V zájmu svých klientů se seznamovací a rozvojová agentrua Náhoda ptala na změny zákoníku právničky Mgr. Michaely Kovaříkové. Odpovědi jsou jistě užitečné a srozumitelné i laikovi.

Nový občanský zákoník nepřináší tolik změn v rodinném právu, jako v jiných oblastech soukromého práva. Významnou změnou ale je zrušení modelu samostatného zákona o rodině a zařazení rodinného práva zpět do občanského zákoníku, jako tomu bylo před rokem 1949. Jsou zde však některé dílčí změny a novinky, které reagují jednak na změny z ...

Renesance ženství pro ženy toužící po životní změně – Tisková zpráva – 17.2. 2014

Renesance ženství pro ženy toužící po životní změně – Tisková zpráva – 17.2. 2014 Jak lehce získat nového chlapa, kapku větší dávku optimismu, vyšší sebevědomí, skutečný pocit spokojenosti a jak si je lehce udržet nejméně následujících 2014 dní? Jasno v těchto otázkách má Veronika Vinterová, koučka, majitelka seznamovací a rozvojové agentury a autorka uceleného konceptu žměny pro ženy s názvem „Renesance ženství". Co se za tímto tajemným názvem skrývá?

Dejte nohy na stůl
Je to společensky nepřípustné, ale nesmírně dobře působí tahle poloha na duši. Navíc se v ní skvěle přemýšlí o životě. O tom, do jakých rolí jste v něm kdy byla obsazena. Zamyslete se nad tím, jakou z nich hrajete ráda, která vám je šitá přesně na tělo a do které ...

Nový partner ještě do Valentýna? – Tisková zpráva – 14.1. 2014

Nový partner ještě do Valentýna? – Tisková zpráva – 14.1. 2014 Jak na to radí první česká seznamovací agentka Veronika Vinterová
Pokud je vaším novoročním předsevzetím nalezení nového partnerského vztahu, mám tipy na 7 otázek, které by vás po jejich zodpovězení mohly k partnerovi dovést.

1. vím, co chci i co nechci?– řekněte si, jakého partnera chcete, co očekáváte od partnerství a co můžete naopak svému budoucímu partnerovi nabídnout vy. Nehledejte prince na bílém koni nebo krásku v nesnázích. Stejně užitečné je si říct, které vlastnosti, návyky či názory jsou pro vás u partnera nepřijatelné.2. jsem na vztah připraven/a? – ještě před samotným seznamováním se podívejte do zrcadla – jak obrazně, tak i ve skutečnosti. Zkuste sebe samotného vyladit do nejlepší ...

Pět zaručených triků, jak se ve zdraví dožít vánočního kapra - Tisková zpráva - 2.12. 2013

Pět zaručených triků, jak se ve zdraví dožít vánočního kapra - Tisková zpráva - 2.12. 2013 „Chci-li si udržet poslední zbytky zdravého rozumu, nechci se nechat ušlapat, okrást nebo nakupovat krávoviny, musím přijmout zásadní opatření a 100% jej dodržet minimálně do štědrovečerní večeře!" Pocítila jsem obrovskou úlevu, když jsem se s tímto rozhodnutím v neděli otočila „autem vzad" jednomu z našich nákupních center, kde už se prostě nedalo zaparkovat. Schválně, zkuste si říct „letos mě nedostanou" a úleva se dostaví okamžitě. Držme se takového předčasného předsevzetí zuby nehty a užijme si letošní Vánoce! Jak?

1. OBCHODNÍ CENTRA JSOU PRO VÁS TABU – až do ledna 2014 se širokým obloukem vyhýbejte všem nákupním centrům. Jinak nepřijdete jen o rozum, ale často také o peníze, náladu a zbrusu nové ...

Jak si udržet chlapa – Tisková zpráva 15.11. 2013

Jak si udržet chlapa – Tisková zpráva 15.11. 2013 Smysluplný partnerský vztah je to nejcennější, co v životě máme. V manželské a partnerské poradně se potkáváme s ženami, které ocení partnera a jeho kvality až ve chvíli krize nebo když o něho přijdou. Pár námětů, co nezanedbat, může sloužit k zamyšlení a inspiraci:

1. Chvalte ho - oceňujte každou drobnou pozornost, kterou vám věnuje, každou maličkost, která se mu povede. Chválení by mělo být součástí ženské maturity. Ženy mi často odpovídají: „ale on mne taky nepochválí." Nevadí. Nepochválí vás slovně, ocení vás jinak - kytkou, pozorností nebo úžasným výletem. Muži a jejich ego potřebují ocenění z podstaty. V pravěku byly role mužů a žen jasně dané, muž skolil mamuta, žena vyběhla před jeskyni a ...

Jsme 20 let spolu a už mě nemiluje - Tisková zpráva 29.10. 2013

Jsme 20 let spolu a už mě nemiluje - Tisková zpráva 29.10. 2013 Můj o něco starší kamarád Martin si nedávno posteskl, že neví, zda ho jeho žena opravdu miluje. Začali spolu chodit v prváku na vysoké. Mají dvě holky, psa a dům s hypotékou. „Co bys taky po dvaceti letech chtěl", odvětil mu na to náš společný přítel, který tu pravou ve svých 41 letech stále hledá. Prý není typ na dlouhodobé vztahy. Martin ano. I když se mu zdá, že už svou ženu také nemiluje, má ji však stále rád. Umí dobře vařit a zodpovědně se stará děti. V jejich vztahu mu však vadí stereotyp. Málokdy si vyznají lásku. Martinovi přijde, že se jeho žena na sex s ním moc netěší. Spíše si ho odbude. Strnule, na zádech. Bez většího prožitku, nápadu či změny. A to se možná prolíná celým jejich vztahem. Co dělat, ...

Tisková zpráva - Ondru mi dohodila seznamka a vůbec se za to nestydím. Od začátku jsem věřila, že to vyjde! - 14. 10. 2013

Tisková zpráva - Ondru mi dohodila seznamka a vůbec se za to nestydím. Od začátku jsem věřila, že to vyjde! - 14. 10. 2013 Nedbali zaběhnutých frází o tom, že seznamovací agentury jsou plné zoufalých, zklamných a ošklivých lidí. Nenechali se odradit argumenty, že nejde o přirozenou cestu, že takhle se skutečný vztah hledat nedá. Chtěli být zamilovaní. Našli seznamku, která má zvláštní metody a seznamuje lidi po svém. Díky tomu jsou Ondra a Soňa už čtyři měsíce spolu. Na staré dobré dohazovaní nedají dopustit.

Seznamku lidé vnímají jako jednu z posledních instancí na cestě k novému vztahu. Jak jste na tom byla Vy, když jste se rozhodla nechat si najít partnera?
Soňa: Já bych do seznamky vůbec nešla, protože se o sebe bojím. Nikdy nevíte, s kým jdete, kdo Vás tam čeká. Kolegyně už nějaké zkušenosti měly, když jim ve stejný čas ...

Tisková zpráva - Po čem ženy touží – 10 tipů, jak být pro ženu přitažlivý - 24.9. 2013

Tisková zpráva - Po čem ženy touží – 10 tipů, jak být pro ženu přitažlivý - 24.9. 2013 Co ženy na mužích oceňují? Jaký muž je pro ženy nejpřitažlivější? Jaké chování je atraktivní? Zkrátka po jakém muži ženy touží? Na tyto a celou řadu dalších otázek jsme se ptali 1600 nezadaných, kteří hledají trvalého partnera.Muži obecně důvěřují především číslům. Proto právě pro ně mohou být odpovědi širokého zástupu žen, které touží po novém vztahu, inspirací:

smysl pro humor – umění ženu rozesmát ocení snad každá. Humor je dokonce to, co nezadané dámy uvádějí na prvním místě - jako na mužích nejpřitažlivější. Takže chcete-li ženu zaujmout, vymyslete jakoukoliv ptákovinu, která partnerce vyloudí úsměv na tváři, buďte svůj a originální. Nebojte se riskovat s ...

Tisková zpráva - Po čem muži touží – 10 rad, jak být pro muže atraktivní - 16.9. 2013

Tisková zpráva - Po čem muži touží – 10 rad, jak být pro muže atraktivní - 16.9. 2013 Každá žena chce být pro muže zajímavá. Co to ale ve skutečnosti znamená? Po jaké ženě muži touží? Co za vlastnosti jsou pro ně zásadní a na co koukají nejdříve? Tyto charakteristiky jsou rozdílné podle toho, jak se muž o ženu zajímá. Tedy zda muži jde o nezávazný flirt či zda o ní uvažuje jako o budoucí partnerce.

Na tyto otázky jsme se ptali 1600 respondentů v našem průzkumu. Po čem touží dnešní nezadaní, odpovídá Veronika Vinterová – majitelka seznamovací a rozvojové agentury Náhoda a dodává: „94 % našich nezadaných klientů hledá v Náhodě vážný a trvalý vztah, takže umíme skutečně svědomitě odpovědět na otázku, po čem muži touží v případě, že uvažují o ženě jako o trvalé partnerce."

Tisková zpráva - Příběh se šťastným koncem – 24.7. 2013

Tisková zpráva - Příběh se šťastným koncem – 24.7. 2013 „Přijdu za hodinu" řekla svým dětem a za dalších pět skončila v lese. Zločin?

Ona hyperaktivní cvok (41) on vášnivý rybář (53). Potkali se v seznamce. Spolu jsou půl roku a jsou šťastní.
Jani, rozhodla jste se změnit svůj život a najít si nového partnera. To je velmi odvážné rozhodnutí a ještě odvážnější je, obrátit si na seznamovací agenturu. Proč?
Já si myslím, že to opravdu byla náhoda, doporučení kamarádky, ale především otázky, jak vlastně partnera sehnat, když se pohybujete mezi prací a domácností. Nejsem člověk, který by vysedával po barech, neumím ani sama někoho oslovit na ulici. Řekla jsem si, že zkusím seznamku. Kamarádka mi doporučila Náhodu. Rozhodla jsem se pro ni i kvůli ...

Tisková zpráva - Chlapi, myjte se, nešlapte do bláta a občas vezměte na sebe košili, protože tak to my ženy máme rády. - 28.6. 2013

Tisková zpráva - Chlapi, myjte se, nešlapte do bláta a občas vezměte na sebe košili, protože tak to my ženy máme rády. - 28.6. 2013 „Vzadu je to taky tvoje!" Říkávala máma mému pubertálnímu bratrovi, když se ráno vypotácel z koupelny s luxusně nagelovanou patkou vpředu a něčím, co připomínalo onu bájnou větu „Martin si myje jen půlku hlavy" vzadu. Dnes už bratr přistupuje k oběma půlkám hlavy stejně spravedlivě a obecně má vlastně na paměti, že „vzadu je to taky jeho." Neřekla bych o něm, že je učiněný fešák, ale ženský po něm jdou jako blázen. Na mou otázku, jak je to možné, říká, že ví přesně, co my ženy po chlapech chceme. Rozhodla jsem se tedy jeho léty prověřené triky porovnat s našimi představami. Pátrala jsem v anketách, zkušenostech seznamovacích agentur a také mezi stylisty.

Bratr poprvé: „Nejdůležitější je první ...

Tisková zpráva - Hodíme se k sobě miláčku? - 27.5. 2013

Tisková zpráva - Hodíme se k sobě miláčku? - 27.5. 2013 Jinak se na tuhle otázku odpovídá ve dvaceti, když se člověk o život ve dvou poprvé pokouší, jinak ve třiceti, když už má pár „vážných" vztahů za sebou a úplně jinak ve čtyřicet, když po tom „pravém" či po té „pravé" stále ještě bezvýsledně pátráme. Napětí a otazníky spolu s věkem nabírají na intenzitě, biologického hodiny bijí na poplach, touha předávat životní zkušenosti roste. Tak nebuďme líní a pusťme se do aktivního hledání!

Co na to říkají statistiky?
Ty nejnovější hovoří o skutečnosti, že v barech se v dnešní době seznámí méně než 2 % singles. Zdá se, že doba, kdy se po pár kapkách alkoholu rozvazovaly jazyky a navazovaly vztahy, je už nenávratně pryč. Je daleko větší šance, ...

Tisková zpráva - 6 ďábelských způsobů, jak rozhodně (ne)narazit na toho pravého/tu pravou

Tisková zpráva - 6 ďábelských způsobů, jak rozhodně (ne)narazit na toho pravého/tu pravou Nechte se varovat či inspirovat šesti zaručenými způsoby, které vás ke spokojenému vztahu (ne)dovedou.

1. Alkoholikem na cestě do chomoutu
Seznámení v baru, je jedním z největších klišé, donedávna však zaručeně fungujícím. Poslední statistiky varují, že právě v baru se dnes už neseznámí více než 2 % singles. Zdá se, že doba, kdy se po pár kapkách alkoholu rozvazovaly jazyky a navazovaly vztahy, je pryč. Při vyhlížení pravé partnerky se z Vás stane spíš alkoholik než šťastně zamilovaný muž.

2. Co je v domě, je pro mě, ale jen na dobu určitou!
V zaměstnání se dnes vztahy utvářejí o něco častěji než v barech. Nesou sebou však podstatně větší rizika. Jde o náhodná vzplanutí, končící ...

Tisková zpráva - ŠTĚSTÍ VE HŘE = ŠTĚSTÍ V LÁSCE! - 24.4. 2013

Tisková zpráva - ŠTĚSTÍ VE HŘE = ŠTĚSTÍ V LÁSCE! - 24.4. 2013 „Seznamování je hra" tvrdí její majitelka Veronika Vinterová a i když je to poněkud svérázný přístup, je přesvědčena, že ani vážné věci si nemají brát úplně vážně. „Člověk se pak na sebe a své chování příliš upíná, což vyznívá trapně. Navíc tím ztrácí svou přirozenost. To si však při seznamování rozhodně nemůže dovolit."

Nikdo se tam se mnou nemazal. Na stěžování a litování nezbyl čas. Když mi řekli, že budu sbírat kostky za každou z akcí a na konci z toho bude láska jako trám, přišlo mi to úplně postavený na hlavu. Jenže pak Vám to prostě nedá..." Říká jeden z těch, co se rozhodli něco pro svou životní změnu udělat. Svou pátou kostku do krabičky získal, když se po změně image, ...

Tisková zpráva - Pražská seznamovací agentura velí: Přehrajte Náhodu! - 22.4. 2013

Tisková zpráva - Pražská seznamovací agentura velí: Přehrajte Náhodu! - 22.4. 2013 Agentura Náhoda vyzývá všechny nezadané ke hře: Přehrajte nás! Kdo přijme pozvání a postupně nasbírá všech šest hracích kostek, pozná nové přátele, získá výjimečné zážitky a možná také lásku. 

Seznamovací agentura Náhoda připravila velkou hru pro všechny nezadané, kteří se rádi baví. Každý, kdo se zúčastní některé seznamovací nebo rozvojové akce z nabídky Náhody, získá po hrací kostce. Pro členy klubu Náhoda jsou na vybrané akce připraveny zajímavé slevy. Nabídka aktivit v rámci aprílové hry s kostkami je skutečně bohatá a různorodá: od minigolfu, degustace vín či procházky jarní Prahou, přes změnu stylu oblékání za pomoci profesionální stylistky a konzultaci s psychologem až po ...

Tisková zpráva - Kostka Náhody se úspěšně kutálí už druhým rokem a jako narozeninový dárek nabízí mužům registraci zdarma - 25.3. 2013

Tisková zpráva - Kostka Náhody se úspěšně kutálí už druhým rokem a jako narozeninový dárek nabízí mužům registraci zdarma - 25.3. 2013 Během 2 let začalo díky Náhodě „randit“ 300 nezadaných Pražská seznamovací a rozvojová agentura Náhoda slaví v březnu dva roky od svého založení. Za tu dobu se v Náhodě zaregistrovalo víc než 6000 klientů a podle dostupných informací agentura úspěšně seznámila přes 300 lidí. Nezadaným mužům v rámci oslavy svých narozenin do konce dubna nabízí zdarma registraci na www.nahoda.com. „Seznámení, hledání nového vztahu, nalezení sebe sama – s tím vším se Náhoda přede dvěma lety jako jediná objevila na českém trhu. Chtěli jsme seznamovat lidi, ale zároveň nás zajímalo, jak se naši klienti cítí a co je vlastně příčinou toho, že nemohou narazit na toho pravého či pravou,“ uvedla majitelka agentury NáhodaVeronika ...

Tisková zpráva - Klienti Náhody ctí věrnost a tradiční model rodiny - 25.2. 2013

Tisková zpráva - Klienti Náhody ctí věrnost a tradiční model rodiny - 25.2. 2013 Promiskuita vládne světem a tradiční model rodiny se hroutí, hlásá řada aktuálních průzkumů. Stoupá rozvodovost i počet dětí narozených mimo manželství. Seznamovací agentura Náhoda pátrala po pravdě mezi svými klienty. Z odpovědí 1 600 nezadaných mužů a žen vyplynulo, že pro 70 % z nich by případná nevěra znamenala narušení vztahu. Téměř tři čtvrtiny klientů Náhody od vztahu očekávají vzájemnou podporu a oddanost a od partnera očekávají společnou zodpovědnost. Oba tábory nezadaných, ženy i muži, se shodují na tom, že hledají především skutečného partnera, který je aktivní a se kterým funguje chemie. „Podle průzkumu americké seznamovací agentury patří pražští muži mezi druhé nejvíce promiskuitní ...

Tisková zpráva - Valentýn, nebo první Máj? Náhoda oslavuje lásku po celý rok! - 23.1. 2013

Tisková zpráva - Valentýn, nebo první Máj? Náhoda oslavuje lásku po celý rok! - 23.1. 2013 Díky Karlu Hynku Máchovi máme už od roku 1836 černé na bílém, že měsícem lásky je Máj. V přírodě přichází láska s jarem, tedy v březnu a dubnu. Před více než dvaceti lety se do našich kalendářů pozvolna vplížil také svátek svatého Valentýna. Jak to tedy s tou oslavou lásky ve skutečnosti je? Podle seznamovací agentury Náhoda stojí za to ji slavit každý den v roce. A o tom, že to s tímto rčením v Náhodě myslí doslova, svědčí i řada zajímavých akcí naplánovaných nejen na hlavní „měsíce lásky“. „Jsem si jista, že v naší republice se najdou příznivci obou táborů, jak tradiční Máchovi ‚májovci‘, tak stoupenci sv. Valentýna. Osobně si myslím, že bychom se neměli spokojit jen s jedním dnem v roce. ...

Tisková zpráva - Předsevzetí klientů Náhody pro rok 2013 je „mít život podle vlastních představ“ - 11.1.2013

Tisková zpráva - Předsevzetí klientů Náhody pro rok 2013 je „mít život podle vlastních představ“ - 11.1.2013 Začátek roku je u řady z nás ve znamení novoročních předsevzetí. V posilovnách nebo bazénech bývá přeplněno, kuřáci se snaží rozpačitě přemáhat sami sebe. Někdy jsme úspěšní, jindy méně. Proto se s námi některá předsevzetí táhnou léta a každoročně se k nim s koncem prosince vracíme. Agentura Náhoda se zeptala svých nezadaných klientů, zda a jaká předsevzetí si dali do nového roku a co chtějí udělat pro jejich naplnění. 71 % z nich si nějaké předsevzetí dalo a 95 % se chystá na jejich naplnění spolupracovat s Náhodou. Polovina předsevzetí se týká nalezení nového trvalého partnerství.„Pokud jsou lidé se sebou a svým životem v celku spokojeni, většinou si novoroční předsevzetí ani nedávají. Anebo ...

Tisková zpráva -Seznamka Náhoda radí: Nebuďte konzumní a darujte na Vánoce lepší pocit ze sebe sama - 14.12.2012

Tisková zpráva -Seznamka Náhoda radí: Nebuďte konzumní a darujte na Vánoce lepší pocit ze sebe sama - 14.12.2012 Na Vánoce chce většina lidí potěšit své nejbližší něčím originálním. Stále populárnější jsou tak například zážitkové aktivity, jako je seskok padákem nebo gurmánský večer v luxusní restauraci. Seznamovací agentura Náhoda jde ještě dál a nabízí dárkové certifikáty na aktivity a kurzy, které účastníkům zajistí lepší pocit ze sebe sama, upevní jejich sebevědomí a tím zvýší jejich šanci na navázání úspěšného partnerského vztahu. Zájemce může jednoduše vybírat a objednávat ze široké nabídky na webových stránkách www.nahoda.com a pro svého nezadaného či zadaného kamaráda, příbuzného, ale i pro partnera pořídit například balíček sezení s terapeutem nebo koučem, kurz „Jak na podprsenky“, balíček ...

Tisková zpráva - Pro dvě třetiny žen a polovinu mužů je rodina zásadní, zároveň si však chtějí zachovat svůj nezávislý prostor - 28.11.2012

Tisková zpráva - Pro dvě třetiny žen a polovinu mužů je rodina zásadní, zároveň si však chtějí zachovat svůj nezávislý prostor - 28.11.2012 Pokud se muž a žena sblíží natolik, že plánují společnou budoucnost, stávají se předmětem jejich diskusí i důležitá témata týkající se domova, společných rozhodnutí nebo plánů na založení rodiny. Agentura Náhoda se v rozsáhlém dotazování ptala svých klientů i na tyto oblasti. 87 % žen a 83 % svobodných mužů uvedlo, že v páru mají oba dva rozhodovat společně. Polovina žen vnímá domov jako oázu klidu a bezpečí a ženy také daleko častěji uvádějí, že v rámci zařízení domácnosti preferují pěkné věci. Muži oproti tomu deklarují menší náročnost na vybavení domácnosti a domov vnímají jako prostředí, kam se rádi vracejí, ale které je spíše o lidech. Pro tři čtvrtiny žen je rodina zásadní, ale také je pro ně ...

Tisková zpráva - po čem touží a koho hledají nezadaní - průzkum - 10.10.2012

Tisková zpráva - po čem touží a koho hledají nezadaní - průzkum - 10.10.2012 Aby mohla seznamovací agentura Náhoda nabízet své služby ještě lépe, zeptala se svých klientů na jejich představy o budoucím partnerovi a na očekávání od partnerského soužití. Kompletní dotazník vyplnilo 1 600 z nich. Typickými klienty Náhody jsou nezadaní s vyšším vzděláním, finančně zajištění, žijící v Praze a větších městech, kteří hledají vážný vztah. Ve věkové kategorii do 25 let se na agenturu častěji obracejí muži, se stoupajícím věkem, především pak v kategorii nad 40 let, přichází do Náhody více žen.

Za rok a půl se pod křídla agentury Náhoda registrovalo pět tisíc mužů a žen, asi pět stovek z nich přitom využívá speciálního VIP servisu. Nejen jím je Náhoda výjimečná. Agentura ...

Tisková zpráva - klienti Náhody hledají seznámení pro trvalý partnerský vztah - průzkum - 4.10.2012

Tisková zpráva - klienti  Náhody hledají seznámení pro trvalý partnerský vztah - průzkum - 4.10.2012 Agentura Náhoda se svých klientů ptala na jejich názory, touhy, postoje, návyky, životní styl a očekávání v budoucím partnerském vztahu. On-line dotazník kompletně vyplnilo 1600 z nich. Z průzkumu vyplynulo, že služeb Náhody využívá skupina nezadaných s vyšším vzděláním, kteří hledají trvalý partnerský vztah. Ve věkové kategorii do 25 let se na agenturu častěji obracejí muži, se stoupajícím věkem, především pak v kategorii nad 40 let, přichází do Náhody více žen. Jsou muži z Marsu a ženy z Venuše? Skutečně se jejich očekávání, pokud jde o partnerský vztah, tak liší?

„Pokud si mohu dovolit zobecnit, tak se na naši agenturu obracejí nejčastěji nezadaní ze dvou skupin: mladší svobodní muži a aktivní ženy ...

Tisková zpráva - Náhoda už seznámila přes sto lidí - 24.9.2012

Tisková zpráva - Náhoda už seznámila přes sto lidí - 24.9.2012 Agentura Náhoda má po roce a půl působení na trhu ve svém registru bezmála pět tisíc klientů. Přitom čtyři stovky z nich jsou členy klubu Náhoda s rozšířenými službami a využívají VIP servis této společnosti. Podle dostupných informací vzniklo za dobu existence Náhody již více než pět desítek partnerství. Jak takové vztahy s Náhodou vznikají?

„Jsem potěšena, že se nám za relativně krátkou dobu pouhého roku a půl podařilo získat důvěru téměř 5 000 lidí. To, že se polovina z nich zaregistrovala k využívání služeb Náhody až po zpoplatnění našich služeb, svědčí o tom, že svůj záměr navázat kvalitní a dlouhodobý vztah myslí vážně," říká Veronika Vinterová, majitelka agentury a autorka její ...

Tisková zpráva - K seznámení pomůže Náhoda i její osobnostní test - 22.8.2012

Tisková zpráva - K seznámení pomůže Náhoda i její osobnostní test - 22.8.2012 Seznamovací a konzultační agentura Náhoda připravila pro své klienty test osobnosti. Ten mapuje čtyři hlavní fáze vztahu a pomůže tak klientovi ujasnit si, co je pro něj při hledání ideálního partnera důležité. Na tvorbě testu osobnosti agentury Náhoda se podílela vynikající odbornice na psychometrii Mgr. Barbora Daňková. Vychází z typologie MBTI, je praxí ověřen v českém prostředí a zohledňuje specifika tuzemských osobnostních typů. Test v elektronické podobě si mohou vyzkoušet všichni registrovaní klienti Náhody, kteří zaplatí základní poplatek 60 korun.

„Řada lidí, se kterými se v naší kanceláři potkáváme, je k jakýmkoliv osobnostním testům skeptická a příliš nevěří v jejich důvěryhodnost a ...

Tisková zpráva - seznamovací agentura Náhoda vidí věci jinak- 22.2. 2011

Tisková zpráva - seznamovací agentura Náhoda vidí věci jinak- 22.2. 2011 “Přemýšlíte právě o tom, jak najít ten pravý vztah? Přemýšlíte právě sami o sobě? 
Ať tak či tak, myslím, že bych měla řešení. Dokonce hned dvě.”
Vaše náhoda

Praha 22. února 2011 - Na český trh vstupuje pod jménem náhoda nový projekt, který nabízí cílené seznamování partnerů a zároveň práci v oblasti osobního rozvoje. To vše pod vedením zkušených odborníků.

Partnerských seznamovacích agentur a agentur zaměřených na osobní rozvoj je na českém trhu dostatek. Cestou ke spokojenému životu je však právě a především propojení těchto dvou rovin. Životní rovnováhy a fungujícího naplněného partnerského vztahu mohou dosáhnout lidé, kteří se dobře cítí, znají své silné i ...
Jméno
seznamováníosobní rozvojo nás
konzultacekoučink/terapieceník
typy  členstvíimageúrovně služeb
galerie členůTOP programkontakty
ověření profilupro ženyblog
VIP servisopravdovostreference
partner na míru pro media
jak se seznámitpro páryobch. podmínky
tipy na randepárový koučinkochrana dat
časté dotazymediaceetický kodex
právodárkové poukazy
   
   
facebook twitter© 2011-21 ALS Euro s.r.o.
Konzultace probíhají osobně v kanceláři i online!
Seznamovací a rozvojová agentura Náhoda
Košík
SEZNAMOVACÍ SLUŽBY      OSOBNÍ ROZVOJ     PRO PÁRY     CENÍK     BLOG     KONTAKT
Registrace do seznamky         Přihlášení pro členy        Objednávka členství        Úvodní konzultace        VIP služby
Neslouží k vyhledávání členů
Seznámení, seznamka - najděte životní štěstí ve vážném vztahu
kalendář akcí
KOŠÍK: 0